SITEIMPULSE CMS

Jakość systemu zarządzania treścią serwisu internetowego ma dla Ciebie znaczenie tylko jeżeli zamierzasz samodzielnie administrować jego zawartością.

W przeciwnym razie, kiedy administrację powierzasz agencji, to jej pracownikom zależy na dobrym CMSie, który umożliwi im szybką i efektywną pracę.

Od panelu administracyjnego serwisu internetowego oczekujesz szerokich możliwości i jednocześnie łatwości obsługi. Chcesz mieć możliwość modyfikacji wszystkich elementów serwisu ale za pomocą maksymalnie prostego interfejsu.

Trudno jest połączyć te dwie cechy, ale naszym zdaniem SITEIMPULSE CMS jest idealnym kompromisem. Umożliwia edycję wszystkich rodzajów treści serwisu internetowego bez ryzyka uszkodzenia układu i funkcji stron.

Nasi klienci są w stanie swobodnie korzystać z panelu administracyjnego od razu po zakończeniu godzinnego instruktażu. Pomaga im w tym rozbudowana dokumentacja wbudowana w CMS oraz pomoc kontekstowa.

Jeżeli masz takie życzenie, możemy zbudować serwis w oparciu o wskazane przez Ciebie rozwiązanie CMS typu open source - np. WordPress, Joomla!, Drupal.

Chcesz zbudować serwis internetowy oparty na dobrym CMSie?
Wyślij nam zapytanie

Zobacz również: