Blog SITEIMPULSE RSS

Branża internetowa #dladzieciaków

27-11-2015, Kategoria Inne

Portale, startupy, agencje interaktywne, blogerzy – a nawet osoby nie związane bezpośrednio z branżą włączają się w zorganizowaną przez Karola Zielińskiego Akcję #dladzieciakow.

akcja-dladzieciakow2

Zbieramy pieniądze na prezenty gwiazdkowe dla 400 dzieci z 21 domów dziecka. Nie będą to przypadkowe upominki. Po pierwsze, mają to być zabawki edukacyjne, rozwijające pasje i zdolności. Po drugie, to wychowawcy i opiekunowie wraz z dziećmi przygotowali listy zawierające propozycje upominków, co wyklucza nietrafione podarunki.

To już druga edycja akcji. W zeszłym roku udało się zebrać ponad 35.000 złotych (o 8.000 zł więcej niż założony cel) i obdarować ponad 330 dzieci z 15 domów dziecka.

W tym roku celem jest 51.000 złotych. Aktualnie na liczniku jest nieci ponad 17.000 złotych, czyli brakuje niecałe 34.000.
Pomóż nam również tym razem przekroczyć cel, sprawiając wielką radość dzieciakom!

Zrób coś #dladzieciakow

Nie ma co zwlekać, żeby prezenty zdążyły dotrzeć do dzieci, zbiórka kończy się 6 grudnia.

P.S. Oprócz wpłaty możesz też pomóc udostępniając informacje o akcji na Facebooku, Twitterze, LinkedIn, Google+, gdziekolwiek.

Komentarze (1)

Karol 27-11-2015 napisał(a):

Karol

Rewelacja! Dziękuję 🙂
Wspólnymi siłami na pewno się uda

Dodawanie komentarza

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak sprawdzić stronę internetową?

Samodzielnie możesz zbadać (mniej lub bardziej pobieżnie) wiele aspektów konstrukcji serwisu internetowego, co może pomóc Ci w podjęciu pewnych decyzji....

Zamknij