E-mail marketing

Jesteśmy wrogami SPAMu. Jeżeli zamierzasz kupić bazę adresów email i wysłać tysiące maili z niezamówioną ofertą - musisz poszukać gdzie indziej.
Z drugiej strony mocy, poczta elektroniczna to wciąż najbardziej skuteczny kanał komunikacji internetowej z pozyskanymi już kontaktami - prospektami, klientami, partnerami, mediami, pracownikami. Wszyscy z niej korzystają, ale nie każdy w pełni wykorzystuje jej możliwości.
Pozwól nam zaopiekować się Twoimi bazami i obserwuj jak e-mail marketing pomaga Ci pozyskiwać i utrzymywać klientów, sprzedawać im więcej (up-selling i cross-selling) i zbierać od nich wartościowe informacje (badania).
Za pomocą newsletterów i autoresponderów będziemy utrzymywać stały kontakt z Twoimi użytkownikami żeby byli gotowi kiedy otrzymają mailing z ofertą specjalną lub zaproszenie do udziału w ankiecie.

Na bieżąco będziemy monitorować rezultaty działań - zwroty, otwarcia maili, kliknięcia w znajdujące się w nich linki, analizując je i wyciągając wnioski. Możemy też wszystkie te dane przekazywać automatycznie do Twojego systemu CRM.

Chcesz zacząć w pełni wykorzystywać e-mail marketing?
Wyślij nam zapytanie

Zobacz również: