Social media

Chcąc skutecznie wykorzystywać media społecznościowe w marketingu musisz poświęcić temu dużo uwagi. Jeżeli nie masz możliwości dedykowania jednego pracownika wyłącznie do tego tematu, potrzebujesz wsparcia z zewnątrz.

Budowanie społeczności wokół marki, utrzymywanie jej i angażowanie w działania to zadanie na pełny etat. Tym bardziej, że aktywna obecność w jednym serwisie społecznościowym już dzisiaj nie wystarczy.

Facebook jest numerem jeden ze względu na swój zasięg. Ale Twój target może znajdować się również gdzie indziej - na Twitterze, YouTube, LinkedIn, Pinterest, TikTok itd.

Z przyjemnością zajmiemy się zarządzaniem społecznościami wokół Twojej marki. Zaprojektujemy wyjątkowe grafiki do profili i zoptymalizujemy opisy pod kątem SEO.

Będziemy publikować treści otrzymane od Ciebie jak również pozyskane lub przygotowane przez nas. Będziemy prowokować do dyskusji i je moderować. Powiększać grupę fanów i utrzymywać z nimi stały kontakt.
Zrealizujemy dla Ciebie - najbardziej skuteczne na Facebooku - kampanie oparte na konkursach. Za pomocą specjalnych aplikacji wykorzystamy maksymalnie wirusowe możliwości, jakie daje ta platforma.

Zastanawiasz się, komu powierzyć działania w social media?
Wyślij nam zapytanie

Zobacz również: