Monitoring

Prawdopodobnie nawet nie masz świadomości, jak często i jak długo Twój serwis internetowy jest niedostępny. Firmom hostingowym wcale nie zależy na informowaniu o każdej awarii ich serwerów. A jeżeli już się dowiadujesz o problemach z serwisem, to najczęściej od samych użytkowników.
Jeżeli awaria zdarzy się w trakcie kampanii reklamowej i nie zostanie niezwłocznie wykryta i usunięta, stracisz część budżetu, bo użytkownicy będą trafiać w próżnię.

Skorzystaj z możliwości naszego systemu monitoringu dostępności serwisów internetowych, docenionego przez użytkowników z 25 krajów.

Twój serwis może być sprawdzany co 60 sekund pod kątem dostępności i prawidłowego funkcjonowania. W przypadku awarii - potwierdzonej przez kilka niezależnych stacji monitorujących - otrzymasz powiadomienie emailem, SMSem, lub jako połączenie głosowe.

Pełna historia awarii pozwoli Ci na analizę problemów oraz weryfikację jakości wykorzystywanego hostingu - porównanie rzeczywistego poziomu dostępności z gwarantowanym przez umowę SLA.

Monitorujemy też szybkość stron, wygasanie domen i certyfikatów SSL - a w sklepach internetowych i aplikacjach webowych działanie funkcji i całych procesów wg zdefiniowanych scenariuszy.

Zobacz również: