Opieka nad stronami WordPress

Aktualizacje

WordPress, dla poprawnego funkcjonowania, ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa, wymaga regularnych aktualizacji. "Małe" aktualizacje - czyli zmiany numeru wersji po drugim przecinku - mogą i powinny wykonywać się automatycznie. Natomiast większe aktualizacje lepiej, żeby były przeprowadzane ręcznie, przy zachowaniu ostrożności i czujności.
Tego typu aktualizacje przeprowadzamy najpierw na świeżo wykonanej kopii roboczej serwisu - na wypadek nieoczekiwanych problemów. Dopiero po udanej aktualizacji kopii wykonujemy ją w serwisie produkcyjnym.

Prace rozwojowe

W ramach stałej opieki nad serwisem internetowym wykonujemy również modyfikacje wyglądu i funkcji. Edytujemy szablony motywu, instalujemy nowe wtyczki, wykonujemy prace programistyczne.

Dobrze poinformowani

Stale śledzimy oficjalne profile społecznościowe oraz grupy związane z WordPressem.

Dzięki temu wcześnie dowiadujemy się o ujawnionych lukach bezpieczeństwa albo istotnych usterkach popularnych wtyczek. Pomaga nam to zapewnić bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie stron opartych na WordPressie.

Wsparcie w edytowaniu treści

Jeżeli nie masz czasu samodzielnie wprowadzać zmian w treści lub coś Ci po prostu nie wychodzi, skorzystaj z naszego doświadczenia w używaniu WordPressa. Szybko i sprawnie wprowadzimy każdą ilość tekstu i multimediów.

Chcesz, żeby się zaopiekować Twoją stroną WordPress?
Wyślij nam zapytanie

Zobacz również: